Tagasiside

Oleme lastehoiuga väga rahul. Laps käis seal hea meelega ja arenes hästi. Olete valinud suurepärase meeskonna ja oleme ülimalt tänulikud, et ta poolteist aastat teie juures õppis.

Suur-suur aitäh teile selle imelise esimese lasteaia kogemuse eest, Raadi lastehoiu õpetajad on suurepärased ja seadsid lati kõrgele! Läheme ära suure kurbusega ja samas ka tänutundega südames.

Tänan teid selle imelise aja ning panuse eest minu lapse arengusse.

Me jäime Metsatuka rühmaga väga väga rahule – see oli lihtsalt suurepärane kogemus nii lapsele kui meile. Oleme väga tänulikud, et lapsel õnnestus Metsatuka rühma saada.

Tahtsin tohutud kiidusõnada edastada Metsatuka rühma õpetajate kohta. Nad on nii suurte südametega, hoolivad ja tähelepanelikud inimesed. Õpetavad ja kasvatavad meie lapsi, kui endi omi. Me oleme väga tänulikud, et laps sai käia Metsatuka rühmas ja tutvus nii toredate õpetajatega. Soovime neile ja teile kõike head ja edu oma töös!

Oleme väga õnnelikud, et saime lapse Kuukiirte rühma ning ka väga kurvad, et peame sealt lahkuma augusti lõpuks.

Lapsele on Kuukiirtes väga meeldinud ning on kasvatajatega hästi läbi saanud ning meil on ainult positiivset tagasisidet anda neile.

Oleme Kuukiirte rühma ja hoiuga väga rahul olnud. Ehk taaskohtume, kui meie järgmine laps saab järgmise aasta sügisel hoiuealiseks.

Tänan teid väga! Meie mõlemad lapsed on alustanud teie juurest ja on vaid head kogemused ja head sõnad Teie kohta.

Palun andke meie tänusõnad rühmaõpetajatele, see põgus aeg, mil laps hoius käis, oli äärmiselt meeldiv. Vastuvõtt soe ja kogemus positiivne. Loodame pooleteise aasta pärast kaksikutega samasugust meeldivat kogemust.

Meil on olnud imeline aeg Tähesära rühmas, õpetajad on olnud fantastilised!

Lapsel oli teie juures väga tore ja lapsevanematena jäime ka hoiu tööga väga rahule. Metsatuka hoidjad on väga südamlikud, sõbralikud, rõõmsameelsed ja asjalikud. Hea meelega soovitame ka teistele tuttavatele tuua oma lapsed teile. 🙂

Olen teie pakutud teenusega rahul ja lapsel on olnud mõnus keskkond, kus mängida ja õppida. Aitäh teile!

Aitäh Teile kõigile, ma võtaks Gretekese töötajad ka Tõrvandisse kaasa – nii head ja toredad õpetajad-kasvatajad.

Väga kahju on lahkuda, sest Mängumaa õpetajad teevad oma tööd suure südamega. Laps läheb alati heal meelel rühma.

Tahtsin veel väga kiita Teie Metsatuka õpetajaid. Tänu neile on lastel suur rõõm käia hoius. Teil on Teisi rühmasid ka aga ainult kiidusõnu kuulsin mina ennem, kui veel oma laps selles rühmas ei käinud. Võtavad lapsi kui enda oma. Super, super õpetajad!!

Oli väga tore aeg Mängumaal, kahju on kohe lahkuda!

Mul on väga hea meel, et võimaldasite meil oma hoius käia ning oleme Hansukese rühma kasvatajatega väga väga rahul! Julgen Teie lastehoiud ja Hansukese rühma ka teistele soovitada.

Suured tänud Teile, lapsele väga meeldis hoius ja kasvatajad olid super tublid!

Oleme olnud väga rahul lastehoiuga ja soovitame kindlasti teistele.

Oleme väga rahul ja tänulikud Teie kasvatajatele, eriti tooksin välja Marika ja Kati- selle lühikese aja jooksul pakkusid nad minu lapsele nii palju hoolt, tähelepanu ja julgustasid teda tulemaks toime uues olukorras. Laps on selle aja jooksul õppinud palju uut. Suur tänu südamest! Meil kõigil on kahju last lahutada kasvatajatest ja lastest kes on selle ajaga tema sõpradeks saanud.. Soovime Teie hoiule ainult parimat ja edaspidi soovitame kindlasti omaltpoolt Teie hoidu! Tunnustus ja kiitus veelkord Teie armsatele kasvatajatele! Ilusat eesootavat jõuluaega ja palju tervist!

Tänu Mängumaa rühma toredatele kasvatajatele oli lapse esimene lasteaia kogemus suurepärane ja kohanemine kiire ja üsna valutu. Ma tõesti kiidan Mängumaa kasvatajaid, nad teevad oma tööd südamega ja väga, väga hästi.

Veidike kahju on ka, sest Metsatuka rühma õpetajad on nii armsad ja toredad. Laps läheb ja tuleb alati nii rõõmsa tujuga.

Muidugi kui saaks siis võtaks kaasa ka lapse rühma õpetajad. Oleme senini väga super rahul olnud ja tean juba ette, et see üleminek saab suht raske olema lapse jaoks.

Suur tänu teile, et olete loonud väga meeldiva ja sooja õhkkonnaga lastehoiu rühma, kuhu laps peaaegu igal hommikul rõõmuga tulnud on. Kahju on lahkuda, aga nagu öeldakse – iga lõpp on millegi uue algus.

Tahan lisaks Mängumaa rühma hoidjaid ka kiita, sest nad on super toredad ja nende suhtumine lastesse on soe ja meeldiv ning väga hea koostöö oli nendega. Veidi nagu kurb on ka minna, sest usaldus oli suur.

Metsatuka rühma õpetajad on olnud super õpetajad, nende käe all on pisikesest põnnist kasvanud juttu ajav ja teistega arvestav poiss. Olen Teile väga tänulik! Aitäh

Aitäh, et hoolitsesite minu lapse eest ja edu uuel hooajal.