Meist

Hansu ja Grete lastehoid asub Linnavere tee 3, Soinaste küla, Kambja vald, Tartumaa (Linnavere hariduskeskuses – endine Rehe hotell) ja Hansu ja Grete lastehoiu Raadi filiaal asub Kaupmehe 4-3, Raadi alev, Tartu vald, Tartumaa.

Soinaste külas on meil 6 rühma. Hansuke, Greteke, Metsatuka, Mängumaa, Tähesära, Kuukiired. Enamus rühmad asuvad I korrusel ja rühmaruumid on avarad, aga hubased. Täpsema rühmaruumide asukohad, lahtiolekuajad ja kontaktid leiate siit. 

Raadi alevi filiaalis tegutseb 1 lastehoiu rühm – Öökullid. Rühma lahtiolekuajad ja kontaktid leiate siit

Lastehoius on tööl toredad lapsehoidjad, kes aitavad kaasa lapse füüsilisele, emotsionaalsele, intellektuaalsele ja sotsiaalsele arengule, arvestades perekonna vajadusi lapse hooldamisel ning nad lähtuvad oma töös lapse heaolust ja turvalisusest. 

Meie lastehoius on kindel nädala- ja päevakava, mis aitab lapsel kiiremini hoiuga harjuda ning pakub tänu oma ettearvatusele lapsele kindlust ja stabiilsust. Lisaks igapäevaste toimingute õpetamisele ja arendamisele (potil käimine, söömine jne), me mängime, laulame, tantsime ja meisterdame koos lastega. Igapäevaselt sisustame õues olekut mänguväljakul mängimisega või käime õues jalutamas. Soinaste maja juures on aiaga eraldatud õueala. Õueala oleme pidevalt täiendanud, et pisikestel lastehoiu lastel õues oleks huvitav ning tegevusi jaguks. Lastehoiu õuealal on liivakastid, kiigud ja liumäed. Samuti on lastel võimalus turnida, mängida palli või sõita tasakaaluratta ja autodega, teha süüa mänguköögis või shopata mängupoes. Lastel on õus seljas helkurvestid (igal rühmal erinevat värvi triibuga).

Soinaste külas on lastehoiu juures suur tasuta parkla, kuhu saab auto jätta lapse viimise/toomise ajaks.

Võtame vastu lapsi alates 1a6k vanusest. Oodatud on nii Kambja valla, Tartu valla, Kastre valla, Tartu linna kui ka teiste omavalitsuste lapsed. 

Lisateenustena pakume vabade kohtade olemasolul ka tunni- ja päevahoidu. Lisateenuste kasutamise soovist on vajalik eelnevalt kokku leppida (Agnes, telefon 5377 1733, e-mail info@hansujagretelastehoid.ee).

Võta meiega ühendust

Hansu ja Grete lastehoid asub Linnavere tee 3, Soinaste küla, Kambja vald, Tartumaa (Linnavere hariduskeskuses (endine Rehe hotell) ja Raadi filiaal asub Kaupmehe 4-3, Raadi alev, Tartu vald, Tartumaa.